  • Mfr # TFP001CP18X028WH
  • Zoro # G304454193
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X028WH
Width
18"
Height
28"