  • Mfr # TFP001CP18X031WH
  • Zoro # G604456347
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP18X031WH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
31"