  • Mfr # TFP001CP18X059WH
  • Zoro # G504460864
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X059WH
Width
18"
Height
59"