  • Mfr # TFP001CP18X072WH
  • Zoro # G704457534
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X072WH
Width
18"
Height
72"