  • Mfr # TFP001AC12X035BL
  • Zoro # G504441764
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X035BL
Width
12"
Height
35"