  • Mfr # TFP001AC12X037BL
  • Zoro # G504443294
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X037BL
Width
12"
Height
37"