  • Mfr # TFP001AC12X065BL
  • Zoro # G104448934
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X065BL
Width
12"
Height
65"