  • Mfr # TFP001AC15X070BL
  • Zoro # G504451220
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC15X070BL
Width
15"
Height
70"