  • Mfr # TFP001AC18X040BL
  • Zoro # G204442887
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X040BL
Width
18"
Height
40"