  • Mfr # TFP001AC18X050BL
  • Zoro # G504449593
Width
18"
Color
Black
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X050BL
Width
18"
Height
50"