  • Mfr # TFP001AC18X058BL
  • Zoro # G204442214
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X058BL
Width
18"
Height
58"