  • Mfr # TFP001AC18X064BL
  • Zoro # G404446050
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X064BL
Width
18"
Height
64"