  • Mfr # TFP001AC12X027BR
  • Zoro # G904449070
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001AC12X027BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
27"