  • Mfr # TFP001AC12X071BR
  • Zoro # G104440389
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X071BR
Width
12"
Height
71"