  • Mfr # TFP001AC15X032BR
  • Zoro # G504439297
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC15X032BR
Width
15"
Height
32"