  • Mfr # TFP001AC15X073BR
  • Zoro # G404440683
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC15X073BR
Width
15"
Height
73"