  • Mfr # TFP001AC12X062LP
  • Zoro # G004447617
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X062LP
Width
12"
Height
62"