  • Mfr # TFP001AC18X080LP
  • Zoro # G304444019
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X080LP
Width
18"
Height
80"