  • Mfr # TFP001AC12X032MG
  • Zoro # G604440117
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X032MG
Width
12"
Height
32"