  • Mfr # TFP001AC18X044MG
  • Zoro # G204445420
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X044MG
Width
18"
Height
44"