  • Mfr # TFP001AC12X042MR
  • Zoro # G704447009
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X042MR
Width
12"
Height
42"