  • Mfr # TFP001AC12X048MR
  • Zoro # G804450459
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X048MR
Width
12"
Height
48"