  • Mfr # TFP001AC12X059MR
  • Zoro # G204445000
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X059MR
Width
12"
Height
59"