  • Mfr # TFP001AC12X045SG
  • Zoro # G104449351
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X045SG
Width
12"
Height
45"