  • Mfr # TFP001AC12X033SM
  • Zoro # G004441318
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X033SM
Width
12"
Height
33"