  • Mfr # TFP001AC12X079SM
  • Zoro # G004445651
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X079SM
Width
12"
Height
79"