  • Mfr # TFP001AC18X027SM
  • Zoro # G104447821
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X027SM
Width
18"
Height
27"