Mfr # TFP001AC18X072SM
Zoro # G304438919
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
TFP001AC18X072SM
Width
18"
Height
72"