  • Mfr # TFP001AC12X062UN
  • Zoro # G904447748
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X062UN
Width
12"
Height
62"