  • Mfr # TFP001AC12X040WH
  • Zoro # G804445554
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC12X040WH
Width
12"
Height
40"