  • Mfr # TFP001AC12X079WH
  • Zoro # G904445959
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC12X079WH
Width
12"
Height
79"