  • Mfr # TFP001AC15X042WH
  • Zoro # G904445850
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC15X042WH
Width
15"
Height
42"