  • Mfr # TFP001AC15X080WH
  • Zoro # G804445547
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC15X080WH
Width
15"
Height
80"