  • Mfr # TFP001AC18X035WH
  • Zoro # G004439902
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X035WH
Width
18"
Height
35"