  • Mfr # TFP001AC18X047WH
  • Zoro # G104448200
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center Circle Arts & Crafts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001AC18X047WH
Width
18"
Height
47"