  • Mfr # TFP001AC18X065WH
  • Zoro # G004447846
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001AC18X065WH
Width
18"
Height
65"