  • Mfr # TFP107FH12X032BL
  • Zoro # G604511923
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH12X032BL
Width
12"
Height
32"