  • Mfr # TFP107FH18X042BL
  • Zoro # G204516076
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH18X042BL
Width
18"
Height
42"