  • Mfr # TFP107FH12X032BR
  • Zoro # G904512330
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH12X032BR
Width
12"
Height
32"