  • Mfr # TFP107FH15X044BR
  • Zoro # G004501968
Width
15"
Color
Fire Red
Fixed Mount
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH15X044BR
Width
15"
Height
44"