  • Mfr # TFP107FH18X032BR
  • Zoro # G404511130
Width
18"
Color
Fire Red
Fixed Mount
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH18X032BR
Width
18"
Height
32"