  • Mfr # TFP107FH18X045BR
  • Zoro # G804516247
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH18X045BR
Width
18"
Height
45"