  • Mfr # TFP107FH18X048BR
  • Zoro # G304516914
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH18X048BR
Width
18"
Height
48"