  • Mfr # TFP107FH18X032MR
  • Zoro # G804510948
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH18X032MR
Width
18"
Height
32"