  • Mfr # TFP107FH18X042SM
  • Zoro # G604515938
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH18X042SM
Width
18"
Height
42"