  • Mfr # TFP107FH15X041UN
  • Zoro # G904499310
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Center X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH15X041UN
Width
15"
Height
41"