  • Mfr # TFP107FH12X080WH
  • Zoro # G904500863
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP107FH12X080WH
Width
12"
Height
80"