  • Mfr # TFP107FH18X042WH
  • Zoro # G304515948
Width
18"
Color
White
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP107FH18X042WH
Width
18"
Height
42"