  • Mfr # TFP101CO12X047UN
  • Zoro # G004529566
Width
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CO12X047UN
Width
12"
Height
47"