  • Mfr # TFP101CO12X071UN
  • Zoro # G004530227
Width
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CO12X071UN
Width
12"
Height
71"